PAE Logo
WyszukiwarkaZostań naszym partnerem 

<p style="\&quot;text-align:" center;\"=""> Zostań naszym Partnerem i zainwestuj w odnawialne źródła energii – to Ci się opłaci!

Podkarpacka Agencja Energetyczna zaprasza do współpracy z zakresu odnawialnych źródeł energii, efektywności energetycznej. Z przyjemnością doradzimy jak efektywnie wykorzystać tkwiący w nich potencjał oraz jednocześnie dbać o środowisko i swój budżet.

Jeżeli…

  • szukasz dla siebie rozwiązań, które pomogą Ci oszczędzić na kosztach energii
  • chcesz zainwestować w czyste ekologicznie źródła energii każdego rodzaju
  • bierzesz na siebie odpowiedzialność za środowisko i chcesz coś zrobić dla siebie i przyszłych pokoleń chroniąc środowisko i klimat
  • pragniesz dowiedzieć się więcej o energii i sposobach jej efektywnego wykorzystania
  • chciałbyś zainwestować ale brak Ci środków i szukasz wsparcia
  • potrzebujesz rady jak z korzyścią dla siebie i środowiska korzystać z energii
  • chciałbyś płacić mniejsze rachunki za prąd, ale nie wiesz jak to osiągnąć

…przyjdź do nas!

Podkarpacka Agencja Energetyczna Sp. z o.o. powstała z inicjatywy Samorządu Województwa Podkarpackiego oraz partnerów prywatnych i publicznych jako odpowiedź na rosnące wyzwania z zakresu energetyki oraz ogromne zainteresowanie społeczeństwa energią przyjazną środowisku. Do podstawowych zadań Spółki należą działania z zakresu odnawialnych źródeł energii, efektywności energetycznej oraz zrównoważonego środowiskowo transportu.
Nasi pracownicy posiadają doświadczenie w realizacji zarówno projektów krajowych jak i międzynarodowych, w opracowaniu analiz z zakresu energii i efektywności energetycznej dla znanych firm polskich i międzynarodowych, założeń do planów zaopatrzenia w ciepło energię elektryczną i paliwa gazowe dla gmin jak również  audytów energetycznych, biznes planów oraz innych specjalistycznych opracowań.
Naszym klientom pomagamy  np. zmienić dostawcę energii, skutecznie pozyskujemy środki finansowe na inwestycje i inne działania, prowadzimy szkolenia i zajęcia edukacyjne dla dorosłych, młodzieży i dzieci, ale przede wszystkim…

…rozwiązujemy Wasze problemy.

Dołącz do nas – zapewniamy dobrą energię!  Nasza energia na Wasze usługi.

Podkarpacka Agencja Energetyczna Sp. z o.o.
ul. Szopena 51/213
35-959 Rzeszów

Tel. 17 867 62 80, 17 867 62 79
Fax. 17 867 62 82

www.pae.org.pl
biuro@pae.org.pl


powrót

Galeria Zobacz całość Obrazki ziemia


Galeria Zobacz całość Obrazek ziemia Porady praktyczne Do pobrania