PAE Logo
WyszukiwarkaDoradztwoCzy wiesz jak efektywnie oszczędzać energię? Jak te oszczędności przełożyć na konkretne, wymierne zyski?

Przygotowujemy profesjonalne szkolenia dla firm, w skład których wchodzą wykłady na temat efektywnego wykorzystania energii w pomieszczeniach biurowych i nie tylko. Wykonujemy również analizy ekonomiczno- techniczne ciągów technologicznych.

Dlaczego warto promować Odnawialne źródła Energii i w nie inwestować?

Promując Odnawialne źródła Energii promujesz własną firmę, gminę, powiat, jako instytucję świadomie kształtującą środowisko. My wiemy jak to zrobić, jak promować i inwestować w OŚE. Zawiązując formalnie współprace z PAE masz dostęp no najwyższej klasy specjalistów. Jako jedyni w regionie łączymy doradztwo techniczne z szeroko pojętą świadomością ekologiczną. Zlecając nam przeprowadzenie analizy otrzymasz optymalne rozwiązanie. Gwarantujemy dyskrecję w przpadku wstępnych prac badawczych zapewniając wiarygodne dane o obiekcie zainteresowania.

Jak przygotować termomodernizację? Jak zbudować sobie dom, by rachunki za ciepło i energię były jak najniższe?
Skąd wziąć środki na realizację swoich pomysłów?

Nasi specjaliści zbadają dogłębnie Twój budynek, postawią diagnozę, wypiszą receptę, i zalecą leczenie. Audyt energetyczny dla budynków mieszkalnych, szkół, firm, budynków użyteczności publicznej dostępny już od lutego. Jest to szansa na uzyskanie premii termomodernizacyjnej w wysokości 25% kredytu. Wykonujemy również analizy do innych celów zgodnie z zaleceniami inwestora. Wyszukujemy również potencjalne żródła finansowania inwestycji modernizacyjnych.

Specjalna oferta dla udziałowców

Szanowni Państwo! Chcąc podziękować za Państwa zaangażowanie w Agencję proponujemy Państwu skorzystanie ze specjalnej oferty doradztwa dla Państwa:

  • Przygotowanie wniosku do MF EOG lub NMF za 20 % kosztów.
  • Przygotowanie wniosku do CIR-CE wraz ze znalezieniem odpowiedniego partnera w Austrii za darmo.
  • Nieodpłatne doradztwo w zakresie pozyskania środków.

 

Warto być z nami !


powrót

Galeria Zobacz całość Obrazki ziemia


Galeria Zobacz całość Obrazek ziemia Porady praktyczne Do pobrania