PAE Logo
WyszukiwarkaZaproszenie na POLEKO GreenGasGrids 08.10.2013Polska Grupa Agencji Energetycznych oraz Krajowa Agencja Poszanowanie Energii S.A. serdecznie zapraszają na seminarium, pt. „Biogaz i co dalej? Możliwości zagospodarowania biogazu -  sieci gazowe, transport”,które odbędzie się 8 października 2013 r. o godz. 9.30 na międzynarodowych targach POLEKO w Poznaniu – Pawilon 7, sala 1.E – rejestracja do 4 października 2013r.
Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „GreenGasGrids” – Zwiększenie europejskiego rynku produkcji, poprawa warunków przesyłu i przyłączania biogazu do sieci dystrybucji gazu, programu Inteligentna Energia Europa. Projekt skierowany jest do wszystkich sektorów, których dotyczy temat wtłaczania biogazu do sieci. 
Seminarium jest adresowane do jednostek samorządu terytorialnego, firm, agend rządowych, dystrybutorów i właścicieli sieci gazowych, którzy są bezpośrednio lub pośrednio związani z rynkiem biogazu, biometanu. Zagospodarowanie biogazu to rosnący obecnie biznes, który jest już obecnie a będzie jeszcze bardziej wspierany przez programy pomocowe Unii Europejskiej, fundusze ochrony środowiska i sektor bankowy w perspektywie finansowej 2014-2020.
Zapraszamy serdecznie do zarejestrowania swojego udziału i aktywnej obecności na naszym seminarium, przy okazji którego będziecie Państwo mogli zapoznać się bezpłatnie, także z innymi najnowszymi informacjami z wystaw i spotkań na tegorocznej edycji największych targów środowiskowych w Polsce - POLEKO 2013.

W zakładce do pobrania dostępny jest formularz zgłoszeniowy.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Panią Marią Dobrowolską (e-mail: mdobrowolska@kape.gov.pl, tel/fax: 22 626 0910 / 11) lub Panią Justyną Turek–Plewą ( e–mail: jturek-plewa@pgae.pl, tel: 500-174-046 ).


powrót

Galeria Zobacz całość Obrazki ziemia


Galeria Zobacz całość Obrazek ziemia Porady praktyczne Do pobrania