PAE Logo
WyszukiwarkaTargi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów EXPO DOM oraz Targi Nieruchomości, które odbędą się w dniach 21-23 marca 2014 r. w Hali PODPROMIE w Rzeszowie.Szanowni Państwo,

MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie serdecznie zapraszają do udziału w największych na Podkarpaciu Targach Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów EXPO DOM oraz Targach Nieruchomości, które odbędą się w dniach 21-23 marca 2014 r. w Hali PODPROMIE w Rzeszowie.

Na targach swoje oferty zaprezentują producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz, pracownie projektowe, pracownie architektury krajobrazu, deweloperzy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami oraz instytucje finansowe.

Targi adresowane są do osób, które planują budowę, remontują lub adaptują domy i mieszkania, a także aranżują wnętrze lub ogród. Oferta targowa adresowana jest również do tych, którzy zastanawiają się czy rozpocząć budowę, czy kupić gotowy dom lub mieszkanie. Aby ułatwić podjęcie tak ważnej decyzji równolegle z Targami Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów odbędą się Podkarpackie Targi Nieruchomości.

Podczas targów spotkać można najbardziej liczące się firmy działające w sektorze dostawców dla branży budowlanej. Kompleksowa oferta, liczne nowości i premiery rynkowe, a także korzystny klimat do nawiązywania kontaktów handlowych, sprawiają że Rzeszowskie Targi są licznie odwiedzane przez gości z kraju i zagranicy.

Konferencja „ Energooszczędność i instalacje OZE w budownictwie” 23.03.2014 w ramach targów odbędzie się również kolejna edycja konferencji realizowanej przy współpracy z Podkarpackim Urzędem Marszałkowskim oraz Podkarpacką Agencją Energetyczną, która zawsze cieszyła się dużym zainteresowaniem. Tematyka związana z budownictwem energooszczędnym i odnawialnymi źródłami energii ma w przyszłości zaowocować organizacją specjalnego sektora tematycznego z ofertą najlepszych firm z tej branży, który tradycyjnie będzie towarzyszył targom budownictwa.Do pobrania
1.  Zaproszenie otwarta konferencja Energooszczędność i instalacje OZE w budownictwie (778.18 KB)

powrót

Galeria Zobacz całość Obrazki ziemia


Galeria Zobacz całość Obrazek ziemia Porady praktyczne Do pobrania