PAE Logo
WyszukiwarkaKonkurs plastyczny "OZE w oczach dziecka"           Samorząd Województwa Podkarpackiego oraz Podkarpacka Agencja Energetyczna Sp. z o.o.  serdecznie zapraszają uczniów klas I - III szkół podstawowych z terenu miasta Rzeszowa do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt.: „OZE w oczach dziecka” .
          Celem konkursu jest między innymi zainteresowanie oraz edukacja uczniów klas I-III szkół podstawowych w zakresie Odnawialnych Źródeł Energii,  efektywnego wykorzystania energii oraz jej oszczędzania, a także uwrażliwienie na problemy ochrony środowiska i wszystkich jego elementów.
         Lureaci konkursu zostaną wyłonieni w trzech kategoriach: 

- I klasa

- II klasa

- III klasa.

Zwyciezca każdej z kategorii otrzyma nagrodę rzeczową, dla pozostałych uczestników zostały przewidziane drobne upominki oraz pamiątkowe dyplomy.
          Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu (Regulamin w zakładce 'Do pobrania').  Prace konkursowe wraz z wypełnionymi formularzami stanowiącymi załączniki do regulaminu należy przesyłać w terminie do 9 grudnia 2016 r. na adres:
          Podkarpacka Agencja Energetyczna Sp. z o.o.
          ul. Szopena 51/213 , 35-959 Rzeszów

          Wyniki konkursu plastycznego pt.: „ OZE w oczach dziecka" zostaną ogłoszone podczas konferencji podsumowującej Kampanię edukacyjną, która odbędzie się w Sali audytoryjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego z siedzibą w Rzeszowie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.Do pobrania
1.  Regulamin konkursu plastycznego "OZE w oczach dziecka" (406.49 KB)

powrót

Galeria Zobacz całość Obrazki ziemia


Galeria Zobacz całość Obrazek ziemia Porady praktyczne Do pobrania