PAE Logo
WyszukiwarkaKonferencja podsumowująca konkurs plastyczny pt. "OZE w oczach dziecka"W dniu 20 grudnia 2016 r. w Sali Audytoryjnej Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie, odbyła się konferencja podsumowująca konkurs plastyczny pt. "OZE w oczach dziecka". Konkurs organizowany był wspólnie przez Urząd Marszałkowski oraz Podkarpacką Agencję Energetyczną Sp. z o.o. w ramach Kampani edukacyjnej, i skierowany był do uczniów klas I - III Szkół Podstawowych
z terenu miasta Rzeszowa. 

W ramach konkursu przyznano nagrody główne laureatom w trzech kategoriach wiekowych: I klasa, II klasa i III klasa. Zwycięzcami zostali:

- w kategorii klas pierwszych: Zofia Kilarska, uczennica Szkoły Podstawowej nr 3, 

- w karegorii klas drugich: Milena Papciak, uczennica Szkoły Podstawowej nr 25, 

- w kategorii klas trzecich: Michalina Skiba, uczennica Szkoły Podstawowej nr 14. 

Komisja konkursowa przyznała również wyróżnienie specjalne dla Kariny Prędki ze Szkoły Podstawowej nr 25 za przygotowanie makiety plastycznej. 

Podczas konferencji uczestnicy konkursu mieli również okazje wysłuchać wykładu Pana Jacka Zycha na temat odnawialnych źródeł energii i efektywnego wykorzystania energii. 

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przygotowanie prac konkursowych, gratulujemy zwycięzcom
i zapraszamy do dalszej wspólnej zabawy podczas kolejnych konkursów organizowanych przez Województwo Podkarpackiei Podkarpacką Agencję Energetyczną Sp. z o.o. Do pobrania
1.  Prezentacja OZE (4.69 MB)

powrót

Galeria Zobacz całość Obrazki ziemia


Galeria Zobacz całość Obrazek ziemia Porady praktyczne Do pobrania